start | kontakt | dodaj do ulubionych
PAKRO Drzwi antywłamaniowe

Drzwi stalowe antywłamaniowe do domów jednorodzinnych

Proponujemy Państwu drzwi stalowe antywłamaniowe do domów jednorodzinnych klasy C. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania, solidna konstrukcja, bezpieczeństwo, a także szeroki wybór wzorów, kolorów i materiałów wykończeniowych w postaci płyty HDF malowanej i fornirowanej. Mogą to być drzwi o standardowych wymiarach lub produkowane na wymiar. Pomiar i wycena u Klienta jest bezpłatna. Oferujemy montaż oraz gwarancję na nasze drzwi. Wieloletnie doświadczenie w produkcji drzwi antywłamaniowych sprawiło, że nasze drzwi są trwałe i spełniają wszystkie najwyższe normy jakościowe (posiadamy liczne certyfikaty i atesty). Drzwi antywłamaniowe klasy C występują bez przeszklenia. Na pewno każdy znajdzie odpowiednie drzwi antywłamaniowe do swojego domu.

Płyta HDF malowana

Płyta HDF (o grubości 8mm, pomalowana na dowolny kolor z palety RAL) w połączeniu z nowoczesnym i subtelnym stylem wzornictwa stanowi bardzo atrakcyjną ofertę wykończenia drzwi stalowych. Dzięki swym właściwościom ochronnym przed warunkami atmosferycznymi i termicznymi (stanowi dodatkowe docieplenie drzwi), płyta może być zastosowana zarówno jako zewnętrzny i wewnętrzny element wykończenia drzwi.

Powiększ
Model 1
Powiększ
Model 2
Powiększ
Model 3
Powiększ
Model 4
Powiększ
Model 5
Powiększ
Model 6
Powiększ
Model 7
Powiększ
Model 8
Powiększ
Model 9
Powiększ
Model 10
Powiększ
Model 11
Powiększ
Model 12

Zobacz kolorystykę

Płyta HDF fornirowana

Płyta HDF fornirowana dębem (daje efekt drewna naturalnego) to nowa, ciekawa propozycja wykańczania drzwi stalowych, zarówno w budownictwie wielorodzinnym jak i w domkach jednorodzinnych. Wykończenie to doskonale zdaje egzamin w trudnych, polskich warunkach klimatycznych (funkcja: ochrona przed warunkami atmosferycznymi i termiczna - stanowiąca dodatkowe docieplenie drzwi).
Może być stosowane jedno lub dwustronnie jako wewnętrzne i zewnętrzne wykończenie drzwi.

Powiększ
Model 13
Powiększ
Model 14
Powiększ
Model 15
Powiększ
Model 16
Powiększ
Model 17
Powiększ
Model 18
Powiększ
Model 19
Powiększ
Model 20
Powiększ
Model 21
Powiększ
Model 22
Powiększ
Model 23
Powiększ
Model 24
Powiększ
Model 25

Zobacz kolorystykę
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt.
projekt i wykonanie: webmania.pl